Náš krb

Historie

line.gif (241 bytes)

Více jak 20 let tradice na českém trhu.

Firma byla založena v roce 1989 pod jménem Vylít krby. Od tohoto roku po současnost se firma zabývá převážně stavbou krbů na klíč podle vlastních návrhů z přírodních materiálů dostupných v Čechách.
V roce 1991 firma zahájila prodej v první specializované prodejně krbů v Praze v Michelské ulici. Byla to doba krbů převážně s klasickými otevřenými ohništi. Následný vývoj přinesl změny a postupně se stále více používala uzavřená krbová topeniště, která s sebou přinesla nový systém výstavby krbů a hlavně zužitkování vyprodukovaného tepla.
Společně s nastupujícím trendem úspory paliva, a tudíž i peněz, se hledaly nové systémy vytápění. V tuto dobu se začal projevovat zvýšený zájem o teplovzdušné krby s horkovzdušnými rozvody, kde pomocí ventilátoru lze vytopit až 600 m3 prostoru.
V roce 1995 bylo přeneseno sídlo firmy do nově vybudované prodejny se skladem v obci Ládví (Praha-východ). Vzniklo zde mnoho modelů nových krbů, na jejichž výrobu byl použit přírodní kámen s vysokou kvalitou opracování. Ke krbům byly vhodně volené krbové vložky, které jsou velice důležitou součástí krbu.
Od roku 1997 pokračuje firma Náš krb v dodávce a montáži krbů na klíč. Také prodává na českém trhu do sítě jako výhradní dovozce krbové vložky Deville a Cheminée de la Chenaie.
Od roku 2002 se firma zaměřuje na výrobu a montáž krbů i konstrukčně a designově složitých, na řešení teplovzdušného vytápění do několika místností různými způsoby, na výpočet, návrh a dodávku otevřených ohnišť od standardní šířky 65 cm do 120 cm. Dále výpočet světlosti a výšky komína potřebné pro zvolenou velikost otevřeného ohniště.
Dodáváme jak teplovzdušné krbové vložky, tak i teplovodní, kamna, grily, krbové příslušenství, stavebnice otevřených krbů, záložní zdroje na oběhová čerpadla se zálohováním až 12 hodin.
Od roku 2007 firma působí ve Velkých Popovicích v nové prodejně s výstavou vzorků.
V prodejně i na místě stavby vám poradíme s výběrem krbové vložky, komínem, teplovzdušným vytápěním a vypracujeme návrh a cenovou nabídku.

line.gif (241 bytes)

kule.gif (66 bytes)  Domovská stránka kule.gif (66 bytes)  Krby kule.gif (66 bytes)  Krbové vložky kule.gif (66 bytes)  Kachlová kamna kule.gif (66 bytes)  Kamna kule.gif (66 bytes) 
Kde nás najdete kule.gif (66 bytes)  Objednávka on-line kule.gif (66 bytes)  Zahradní grily a krby kule.gif (66 bytes)

Copyright  (c)   krby-kamna.cz